Cyberkruki

Strumień myśli o popkulturze

Gry Newsy

Backfirewall_ – gra dziejąca się w smartfonie wychodzi w pierwszym kwartale 2023 roku

Wydawca All in! Games oraz twórcy Naraven Games ogłosili, że ich pierwszy tytuł – Backfirewall_. Zadebiutuje na wszystkich konsolach od generacji 8 do 9 oraz komputerach osobistych. Gra trafi do naszych rąk już w pierwszych kwartale 2023 roku. Obecnie możemy zapoznać się ze zwiastunem. Poznamy w nim szczegóły opowieści o mieszkańcach smartfona i systemie OS9, któremu grozi zastąpienie przez nowszy OS10.

 Rozwiązywanie zagadek i przekształcanie wirtualnego otoczenia przez polowanie na bugi i używanie cheatów w celu zatrzymania aktualizacji. Jeżeli myślałeś kiedyś, jak wyglądają  procesy zachodzące w twoim telefonie i lubisz wybierać między chronieniem siebie, a poświęceniem, to ten tytuł ci tego dostarczy!  OS9 ma zostać, czy może jego czas dobiegł już końca? Backfirewall_  jest narracyjną grą przygodową z gromadą barwnych postaci. Dzięki temu towarzyszyć nam będzie zabawna opowieść.
 Jeśli ciekawi was co się dzieje w waszych smartfonach, to gra ukaże wam cyfrowy świat pełny życia. Zjedziemy z autostrady danych prosto do siedziby bezdusznie zbiurokratyzowanego WiFi. Odkrywając kolejne odnogi, spotkamy na swojej drodze spersonalizowane aplikacje, które opowiedzą nam swoje fascynującą historię, a jeśli są bardziej skryte, będzie je podsłuchiwać.