Cyberkruki

Strumień myśli o popkulturze

Newsy

Urocze Harmony’s Odyssey już na Steam i wkrótce na Switchu

Pingwiny robiące sobie selfie, minotaury grające w byczą piłkę, smoki w korkach – to właśnie uroczy świat Harmony’s Odyssey! Przyjemnej gry, od nagradzanego Hexologic, w której wcielimy się w czarodziejkę, która na nowo będzie kształtować magiczny świat.

Harmony’s Odyssey to odprężająca gra przygodowo-logiczna. Jednak nie taka typowa, ponieważ wszystkie płytki zamieszkują mityczne stworzenia, prowadzące nowoczesne życie – cyklopy są uzależnione od telefonów, mumie pełnią rolę detektywów, a  legendarne smoko-myszy nikogo nie dziwią, bo to tylko jedni z wielu abstrakcyjnych mieszkańców, których spotkamy.

W grze wcielamy się Harmony. Bystrą i utalentowaną czarodziejkę, która pomaga odbudować świat kawałek po kawałku. Po każdej, z ponad 100 rozwiązanych łamigłówek dostajemy zestaw mini-gier opartych na klasycznych imprezowych zabawach. Warto też namówić znajomych do zakupu, ponieważ gra zaoferuje co-op oraz tryb rywalizacji.

Gra studia MythicOwl jest już dostępna na Steam z 20% obniżką premierową w cenie 43,19zł. 27 października wyjdzie wersja na konsolę Nintendo Switch.