Cyberkruki

Strumień myśli o popkulturze

Newsy

GTFO otrzymuje największą aktualizację w historii! Tytuł dostaje matchmaking, unikatowy system poziomów trudności, nowe środowisko, przeciwnika i więcej.

W dniu dzisiejszym 10 Chambers Collective publikuje zwiastun zapowiadający wydanie największej jak dotąd aktualizacji Rundown; wprowadzającej nowe funkcje, takie jak długo wyczekiwany matchmaking i unikatowy system poziomów trudności – a także nowe środowisko, nowego przeciwnika, nową broń i narzędzia.

Rozgrywka odbywa się w przerażającym podziemnym obiekcie o nazwie „Kompleks”, gdzie przetrwanie drużyny zależy od umiejętności komunikowania się, koordynowania działań i rozsądnego dysponowania amunicją. W nowej aktualizacji po raz pierwszy do eksploracji udostępnione zostanie centrum danych Kompleksu. Nowy Rundown przynosi również bogaty arsenał broni i narzędzi, które przydadzą się w spotkaniu z nowym, przerażającym przeciwnikiem.

„Ten Rundown z pewnością jest naszą największą dotychczasową aktualizacją. Dodajemy kluczowe funkcje, takie jak matchmaking, a także wprowadzamy nowy system, który nazywamy „warstwowym poziomem trudności”. W zależności od tego, jaką trasę wybierzesz podczas niektórych ekspedycji, okażą się one bardzo trudne – lub ekstremalnie trudne. Ułatwi to – czy raczej sprawi, że będzie nieco mniej trudne – zmierzenie się nowych graczy z GTFO, ale jednocześnie zapewni naszym bardziej doświadczonym członkom społeczności hardkorowe wyzwanie już od pierwszej ekspedycji” – mówi Ulf Andersson, dyrektor kreatywny gry GTFO.

Matchmaking był funkcją długo wyczekiwaną przez nowych graczy, którzy chcieli szybko znaleźć chętnych do wspólnej eksploracji Kompleksu. Teraz, gdy zostanie dodany w nowej aktualizacji Rundown, znajdzie się w wersji alfa i będzie ciągle aktualizowany przez programistów, aż do momentu opracowania idealnego systemu dopasowującego graczy. Jak dotąd ludzie dobierali się w drużyny do grania na dobrze prosperującym serwerze GTFO na Discordzie, który obecnie liczy sobie ponad 200 000 członków.